Szukasz mycia, prania lub sprzątania?

zamów online i sprawdź jakie to proste

Pranie materacy

Sprawdź cenyZamów usługę

Według naukowców typowy człowiek 1/3 życia spędza w łóżku, dlatego zalecamy skorzystać z naszych usług prania materacy, które wpłyną korzystnie na poprawienie Państwa samopoczucia, a także zwiększą higienę snu.

Proces prania materacy

  1. Usługę rozpoczynamy od oceny zabrudzenia, a następnie dobrania właściwego preparatu.
  2. Wybrany środek zostaje dokładnie naniesiony i wtarty w materac.
  3. Następnie pracownik przy użyciu maszyny piorącej metodą ekstrakcji usuwa plamy, roztocza i inne bakterie z materiału, przywracając tym samym czysty wygląd oraz niwelując jednocześnie brzydkie zapachy.
  4. Po skończeniu materiał materaca zostaje poddany kontroli w celu weryfikacji czy wszystkie zabrudzenia zostały usunięte.

Czas schnięcia i czyszczenia materaców

Materac poddany takiemu czyszczeniu wymaga około 1 dnia, aby nadawał się do ponownego użytkowania. Czas prania jednostronnego materaca o niewielkim rozmiarze to ok. pół godziny, natomiast w przypadku czyszczenia dwustronnego czas wydłuża się średnio do godziny.

Gdzie wykonujemy pranie

Czyszczenie materaców wykonywane jest przez naszych pracowników w mieszkaniu Klienta w następujących miastach: Warszawa, Piastów, Sulejówek, Legionowo, Konstancin-Jeziorna, Ząbki, Otwock, Pruszków, Marki, Wołomin, Piaseczno, Łomianki, Zielonka.

Jak często należy czyścić materac?

Zalecamy korzystać z usługi nie rzadziej niż raz na pół roku. Ważne jest aby nie zwlekać zbyt długo z praniem w chwili, kiedy materiał zostanie zaplamiony, ponieważ sprzyja to namnażaniu wielu groźnych wirusów i bakterii. Częstotliwość czyszczenia materacy powinna być zdecydowania większa w przypadku, gdy ich użytkownikiem są dzieci lub osoby cierpiące na alergię. Stosowane przez nas profesjonalne środki antyalergiczne pozwalają wyeliminować szkodliwe alergeny, dzięki czemu poprawia się jakość snu.

Zdjęcia przedstawiające efekt prania materacy przez naszą firmę:

Pranie materacy na terenie Warszawy

Czyszczenie materacy na terenie Warszawy

Cennik prania materacy

DLA OSÓB PRYWATNYCH I FIRM
Pranie jednostronnePranie dwustronne
Materac dziecięcy60 zł100 zł
Materac 2 osobowy100 zł150 zł
Dojazd na terenie Warszawy gratis!
PODANE POWYŻEJ CENY SĄ CENAMI brutto (zawierają 23% podatku VAT).
Formularz rezerwacji usługi