Szukasz mycia, prania lub sprzątania?

zamów online i sprawdź jakie to proste

Pranie i czyszczenie kanap, tapicerki meblowej

Sprawdź cenyZamów usługę

Oferujemy pranie tapicerki meblowej: kanap, sof, narożników, foteli i krzeseł.

Oferowane przez naszą firmę usługi prania kanap i innych mebli to nie tylko efekty wizualne, które przywrócą im dawny blask, ale także pozbycie się niewidocznych drobnoustrojów, które powodowały nieprzyjemny zapach. Nasi pracownicy skutecznie pozbędą się zapachu moczu psa czy kota. Regularne czyszczenie mebli zapewni Państwu zmniejszenie ryzyka zachorowań i alergii.

Proces czyszczenia mebli

  1. Czyszczenie mebli rozpoczynamy od dokładnego odkurzenia całej powierzchni, która będzie prana.
  2. Kolejno dopasowujemy odpowiedni środek czyszczący do plam, zabrudzeń oraz rodzaju tapicerki mebli.
  3. Następnie nanosimy środek piorący bezpieczny dla dzieci, dorosłych oraz zwierząt i wcieramy go dokładnie w celu rozpuszczenia zabrudzeń znajdujących się na meblu.
  4. Gdy preparat zacznie działać brud i zanieczyszczenia znajdujące się w meblach są usuwane za pomocą ekstrakcji (natrysku i jednoczesnego odessania pod ciśnieniem).
  5. Po skończonym procesie pracownik ocenia stan tapicerki i usuwa ewentualne ślady po zabrudzeniach.

W przypadku kanap rozłożonych na kilka elementów, kanap z dwustronnym oparciem lub siedziskiem pranie każdego elementu osobno może zostać wykonane za dodatkową opłatą.

Usługa czyszczenia/prania wykonywana jest na mokro. W przypadku drewnianych lub wrażliwych na wodę podłóg należy zabezpieczyć je folia/ręcznikiem dookoła czyszczonego mebla, lub poprosić o to naszego pracownika.

W przypadku, gdy podłoga nie zostanie zabezpieczona, nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia związane z zachlapaniem.

Czas prania mebli i długość schnięcia

Pranie narożników, kanap dla 2 - 4 osób trwa ok. 1 godzinę, w przypadku większych mebli czas wydłuża się do około 2 godzin.

Podczas prania tapicerki meblowej nasi pracownicy starają się odprowadzić jak największą ilość wody z pranego materiału, jednakże zalecamy nie korzystać z mebli bezpośrednio po wykonanej usłudze. Polecamy odczekać od ok. 5 do 24 godzin w celu całkowitego wyschnięcia - czas ten uzależniony jest od panującej temperatury powietrza w pomieszczeniu oraz stopnia zabrudzenia.

Miejsce usługi

Usługę wykonujemy w domu Klienta, biurach oraz lokalach usługowych na terenie miast: Warszawa, Konstancin-Jeziorna, Marki, Piaseczno, Legionowo, Pruszków, Ząbki, Piastów, Otwock, Sulejówek, Zielonka, Wołomin, Łomianki oraz w sąsiadujących miejscowościach z wymienionymi.

Rodzaje pranych tapicerek

Pracownicy naszej firmy to doświadczony zespół posiadający odpowiednie preparaty, a także sprzęt do czyszczenia mebli skórzanych i tapicerowanych.

Pranie mebli biurowych

Kanapy, krzesła i fotele to nieodłączny element wyposażenia biur i lokali usługowych, a utrzymanie ich w czystości pozwala zwiększyć komfort pracy oraz zapewnić pozytywny wizerunek siedziby firmy. Profesjonalnie wykonane pranie tapicerek meblowych umożliwia usunięcie uporczywych plam i zabrudzeń bez konieczności kosztownej wymiany mebli na nowe.

Zdjęcia przedstawiające efekt prania kanapy przez naszą firmę:

Pranie kanap na terenie Warszawy

Czyszczenie tapicerki meblowej w Warszawie

Cennik prania tapicerki meblowej

DLA OSÓB PRYWATNYCH
Ciemna tapicerkaJasna tapicerkaPoduszki
Kanapa (sofa) 2 - 3 osobowa140 zł160 zł5 - 10 zł/szt
Kanapa (narożnik) 4 - 5 osobowa180 zł200 zł5 - 10 zł/szt
Kanapa (narożnik) 6 - 8 osobowa240 zł260 zł5 - 10 zł/szt
Fotel60 zł80 zł
Krzesło20 zł30 zł
Dojazd na terenie Warszawy gratis!
PODANE POWYŻEJ CENY SĄ CENAMI brutto (zawierają 23% podatku VAT).

DLA FIRM
Ciemna tapicerkaJasna tapicerkaPoduszki
Kanapa (sofa) 2 - 3 osobowa140 zł160 zł5 - 10 zł/szt
Kanapa (narożnik) 4 - 5 osobowa180 zł200 zł5 - 10 zł/szt
Kanapa (narożnik) 6 - 8 osobowa250 zł280 zł5 - 10 zł/szt
Fotel60 zł80 zł
Krzesło20 zł30 zł
Dojazd na terenie Warszawy gratis!
PODANE POWYŻEJ CENY SĄ CENAMI brutto (zawierają 23% podatku VAT).
Formularz rezerwacji usługi
Akceptuję Regulamin