Szukasz mycia, prania lub sprzątania?

zamów online i sprawdź jakie to proste

Ozonowanie mieszkania i pomieszczeń

Sprawdź cenyZamów usługę

Proces ozonowania wpływa bardzo pozytywnie na zdrowie i samopoczucie domowników. Wykorzystywany przez naszą firmę generator ozonu znajdzie idealne zastosowanie w wielu domach oraz mieszkaniach i pozwoli Państwu pozbyć się m.in.:

Proces ozonowania mieszkań

  1. Przygotowanie pomieszczenia do wykonywanej usługi.
  2. Rozmieszczenie generatora ozonu.
  3. Uruchomienie urządzenia i kontrolowanie przebiegu jego pracy.
  4. Ocena efektów usługi i przewietrzenie pomieszczenia.

Czas usługi

Jest on uzależniony od wielkości pomieszczenia oraz intensywności i rodzaju nieprzyjemnych zapachów. Czas potrzebny na wykonanie usługi w średniej wielkości mieszkaniu to ok. godzina.

Ozon zapewnia również dezynfekcję przedmiotów i urządzeń znajdujących się w pomieszczeniu. Dzięki profesjonalnie wykonanej usłudze przez zespół naszych doświadczonych pracowników mają Państwo możliwość wyeliminowania szerzenia się niebezpiecznych wirusów, co zmniejsza ryzyko zachorowania osób przebywających w danym pomieszczeniu.

Gdzie wykonujemy usługę?

Naszą usługę wykonujemy na terenie Warszawy i sąsiadujących miejscowości w mieszkaniach, domach (w tym także piwnice i strych) oraz w instytucjach i lokalach m.in.: gabinety dentystyczne i lekarskie, hotele, restauracje, siłownie, salony kosmetyczne i fryzjerskie, magazyny.

Jak często należy ozonować pomieszczenia?

Częstotliwość wykonywanej usługi zależy głównie od osób przebywających w danym pomieszczeniu (np. czy są to alergicy) oraz czynności w nim wykonywanych. W celu zapewnienia optymalnych warunków w mieszkaniu usługa powinna być wykonywana przynajmniej 2 – 3 razy w roku. Warto szczególnie zamówić usługę od razu po skończonym remoncie/malowaniu lub chorobie, aby zneutralizować pozostałe bakterie. W przypadku lokali usługowych warto rozważyć wykonywanie takiej usługi co ok. 6 – 8 tygodni.

Wykonywana usługa przez naszych pracowników jest w pełni bezpieczna dla zdrowia

Ozonowanie mieszkań i pomieszczeń na terenie Warszawy

Cennik ozonowania pomieszczeń i mieszkań

DLA OSÓB PRYWATNYCH i FIRM
do 30 m3od 31 m3 do 60 m3od 61 m3
Ozonowanie160 zł250 zł5 zł/m3
Dojazd na terenie Warszawy gratis!
PODANE POWYŻEJ CENY SĄ CENAMI brutto (zawierają 23% podatku VAT).
Formularz rezerwacji usługi
Akceptuję Regulamin